Strona główna - News

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2007

O mnie  │  Rzeszowskie stacje i przystanki  │  Infrastruktura  │  Galeria  │  Galeria tematyczna  │  Linki  │  Księga gości

 
 
 

Cudem uniknął większego okaleczenia

Udało mu się wyrwać spod kół pociągu

26-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg. Zdołał doczołgać się do budynków mieszkalnych, kilkadziesiąt metrów od miejsca, gdzie doszło do zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na stacji Przemyśl - Zasanie. Pociąg relacji Warszawa - Przemyśl potrącił mężczyznę, który, według policji, prawdopodobnie nieostrożnie przechodził przez tory. - Okoliczności tego zdarzenia jeszcze wyjaśniamy - informuje policja.

Do wypadku doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych. Według świadków zdarzenia, mężczyzna przechadzał się po peronie. Nie wiadomo, co stało się później i dlaczego został potrącony przez pociąg. Wiadomo natomiast, że ranny doczołgał się do pobliskich bloków mieszkalnych i zaczął dzwonić domofonem do mieszkań, chcąc prosić o pomoc. Został zauważony przez młodych ludzi, którzy natychmiast powiadomili pogotowie. 26-latek z urazem nogi został przewieziony do szpitala.

ds

  Super Nowości, 6-06-2007

 

powrót 

 

© Piotr Telega,   Rzeszów 2005-2007